Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
24 Wrzesień 2017, 03:11:45

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
  Witam Szanowne Mimochodki oraz wszystkich zaprzyjaźnionych częściowo zmimochodkowanych.  
   Strona główna   Pomoc Szukaj Chat Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gruzja - kwiecien - czerwiec 2015  (Przeczytany 1112 razy)
Mundek
Klubowicze
obieżyświat
*

« : 28 Sierpień 2014, 20:32:24 »

Pojawilly sie w wizzair w dobrej cenie bilety z Wawy i Katowic do Kutaisi w okresie od kwietnia do 2 lipca 2015. Np w terminie 21czerwiec - 2 lipiec mozna poleciec za 228PLN w obie strony. We wszesniejszych terminach da sie nawet zlozyc bilet za 148PLN w obie strony. Podane ceny sa oczywiscie przy zalozeniu ze korzystamy z WizzDiscount  Termin dosc odlegly, ale ceny dobre - wiosna i na poczatku lata raczej taniej sie nie znajdzie. Ja myslalem wstepnie o jakims 7-10dniowym wypadzie, glownie do Swanetii, w koncowce czerwca, ale oczywiscie wczesniejsze terminy tez do rozwazenia. Ktos chetny? Jakies propozycje? sugestie terminow?
Jesli sie zdecydujemy to bilety bede rezerwowal w ciagu kilku najblizszych dni. Ja mam WizzDiscount wiec jesli ktos sie zdecyduje kupic ze mna, to bedzie mial ulge, jesli znajda sie chetni pozniej - to do kolejnej rezerwacji ktos bedzie musial dokupic Wizz Discount.
Tak nawiazem rowniez tej jesieni da sie cos zlozyc - w dobrej cenie sa pod koniec wrzesnia bilety - niestety tylko w jedna strone. Pozniej powinno byc lepiej. Ja jesli zorganizuje cos do Gruzji to najwczesniej w grudniu, jesli ceny beda dobre. Ale zachecam do zorganizowania sie wczesniej - jesien na Kaukazie jest piekna.
Mundek
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #1 : 28 Sierpień 2014, 21:13:05 »

Dobra opcja bylby przedluzony weekend majowy: 27kwiecien - 7maj - bilet mozna za 148pln kupic.
Izka
Klubowicze
spacerowicz
*

« Odpowiedz #2 : 28 Sierpień 2014, 22:50:19 »

W obie strony za 148?
Anna B
Klubowicze
spacerowicz
*

« Odpowiedz #3 : 29 Sierpień 2014, 00:13:22 »

Jeśli do tego czasu nie znajdę pracy, to lecę!:). Chyba że będę znowu zmieniać...Mrugnięcie
Mouser
Klubowicze
obieżyświat
*

Fly so far before you die

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 29 Sierpień 2014, 22:36:23 »

wstępnie zaineresowany Uśmiech

okresle sie jak wróc z okolic ełku Uśmiech

(\(\
(>'.')
(~(")(")
Mouser

" Mouser, to taki człowiek, który jak chce zrobić coś dobrego, to zrobi, nie patrząc na ofiary i zniszczenia."
AdamW
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #5 : 29 Sierpień 2014, 23:43:04 »

Nooo, w grudniu to ja będę miał trochę wolnego. Szczerze mówiąc to nawet w święta bym się gdzieś wybrał. Jak nie będzie nic lepszego to pojadę do Londynu, do którego już ze 6 lat się wybieram jakoś bez entuzjazmu..
ogla
Klubowicze
spacerowicz
*

« Odpowiedz #6 : 30 Sierpień 2014, 10:29:43 »

Termin kwietniowo-majowy pasuje, jade;)
Mundek
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #7 : 30 Sierpień 2014, 15:02:57 »

Za 148 to bylo. Niestety jak jest taka cena to kazdy mysli podobnie - co mi szkodzi zarezerwowac - jak nie bede mogl poleciec to te pare groszy przeboleje. W efekcie te najtansze bilety juz sie skonczyly. generalnie cena ponizej 300zl w obie strony na ten termin jest dobra. Mysle ze w granicach 250 da sie jednak kupic
Mundek
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #8 : 31 Sierpień 2014, 09:38:04 »

Ostatecznie kupuje 26 kwietnia - 7 maja - wylot i powrot na okecie. cena 280PLN. Bilety kupuje dzis ok. 13.00. Ktos zdecydowany niech da znac?
Mundek
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #9 : 31 Sierpień 2014, 20:41:03 »

W koncu bilety kupione w terminie 19-30 kwietnia. Lecimy w 5 osob:Olga, Iza, Paula, Lukasz Cz. i ja. Gdyby ktos byl chetny i chcial dolaczyc, to jak najbardziej - tylko trzeba bilet we wlasnym zakresie zakupic.
Mundek
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #10 : 06 Luty 2015, 01:40:47 »

Wypadaloby pomyslec o biletach dojazdowych do Wawy z i powrotem. Mysle ze najlepiej jak kazdy zorganizuje sobie to we wlasnym zakresie. Wylot jest 19kwietnia o 23:55, powrot 30 kwietnia o 7:10. Ja sobie kupilem bilet na PB do wawy na 17:15, powrotny o 10:30. To godziny takie ze wystarczaja na dotarcie na lotnisko i potem z lotniska na busa, bez zbednego zapasu. Ale moze ktos chce sobie pochodzic po Wawie przed, albo po wyjezdzie - a wtedy moze kupic te bilety taniej - o ile sie pospieszy. Dlatego m.in. nie decydowalem za wszystkich.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: