Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
21 Październik 2018, 02:17:36

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
  Witam Szanowne Mimochodki oraz wszystkich zaprzyjaźnionych częściowo zmimochodkowanych.  
   Strona główna   Pomoc Szukaj Chat Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sylwester 2013/2014  (Przeczytany 3062 razy)
MarcinS
Administrator
obieżyświat

« : 08 Grudzień 2013, 22:47:17 »

W tym roku udało nam sie zarezerwować szkołę na sylwestra w Ponicach całe 5km od parku zdrojowego w Rabce.
Jeśli chodzi o szkołę, to w szkole będziemy sami, szkoła wygląda następująco: http://www.szkolaponice.rabka.pl/.

W szkole mamy dostęp do łazienki, kuchni oraz małej sali gimastycznej. Szkoła nocuje inne grupy więc jest możliwe że nie będziemy spali na podłodze Uśmiech Cena jest od osoby i wynosi 20zł. Dodam że opiekun szkoły jest bardzo otwarty na gości Uśmiech
Termin to 29.12.2013 do 01.01.2014

Co do okolic rabki to jest:
- gorczański park narodowy
- Rezerwat Przyrody Luboń Wielki
- stoki narciarskie: Polczakówka i chrabówka
- szkalki narciarstwa biegowego
- spa w uzdrowisku rabczańskim
- psie zapszęgi
- pomnik świętego mikołaja w rabce Język
- sztuczna sciana wspinaczkowa Mrugnięcie

Wiecej info o rabce tu http://it.rabka.pl/index.php/using-joomla

Dla smakoszy Rabka jest na szkalaku smakoszy (ok krakowa do zakopanego). Restouraca w rabce "Siwy Dym" jest wpisana w szlak.

Proszę chętnych o zgłaszanie się do mnie. Do 20 grudnia mam się odezwać ze wstępną ilością chętnych więc proszę się zgłaszać do mnie (można wiadomoscią priv).

W razie pytań odzywajcie sie Uśmiech

Kwestia transportu do ustalenia gdy będzie mniej więcej wiadomy skład sylwestrowy.
Marcin K
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #1 : 09 Grudzień 2013, 08:19:00 »

Normalnie rewelacja i okolica ładna i atrakcji pełno. Fajnie, że tyle informacji pozbierałeś – mógłbyś pracować w dziale marketingu Mrugnięcie

Bo jeśli zadasz pytanie, uważaj: możesz usłyszeć odpowiedź. Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie!
MarcinS
Administrator
obieżyświat

« Odpowiedz #2 : 18 Grudzień 2013, 18:15:25 »

Na wczorajszym spotkaniu sporo osób pytało się mnie o to kto się zgłosił na sylwestra.

Na razie lista uczestników wygląda następująco:
* Adam W
* Agata B
* Anita G
* Anna B
* Anna W
* Ewelina K
* Iza K
* Kasia K
* Karolina S
* Konrad S
* Łukasz Cz
* Łukasz J
* Łukasz W + jedna osoba
* Małgosia
* Marcin K
* Marcin S
* Mundek
* Nawojka S
* Olga P
* Piotrek
* Paweł G

Osoby które wybierają się samochodem proszę o ujawnienie się Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2013, 22:44:39 wysłane przez MarcinS » Zapisane
kertoip_90
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #3 : 18 Grudzień 2013, 23:59:05 »

Ja na pewno jadę samochodem, ale jeszcze nie do końca wiem kiedy i skąd. Planowałem wyjechać w góry 27., 28 przejść się gdzieś i 29 podjechać na miejsce do Ponic.
Ktoś by się pisał na taką opcję?
P.S. Ja mówiłem, że kogoś biorę? Pytałem tylko, czy mogę Język

Lubię iść na azymunt Mrugnięcie
Marcin K
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #4 : 19 Grudzień 2013, 07:26:58 »

Piotrek, ja bym się jak najbardziej pisał na wyjazd 27 grudnia w piątek około godz. 17-18 popołudniu– znaczy się po pracy i najlepiej po obiedzie (muszę po pracy do domu, tak czy siak po bagaże skoczyć) – program jestem elastyczny. Może też być wyjazd 28 w nocy czy z rana.

Normalnie bym zaproponował samochód i zabrał ze sobą ekipę, z tym że zostaję w górach trochę dłużej, tj. do 6 grudnia – przenoszę się nieopodal w Tatry na tury i pasowało by mi się do kogoś dokleić, bo w stronę powrotną bym jechał z innymi samochodem i nie miałbym wtedy pustego przebiegu autem w drugą stronę, znaczy z Zakopanego do Lublina. No i jeżeli wezmę samochód to ludzi tylko w jedną stronę – chyba, że są jakieś osoby, które zostają w okolicach do 6 stycznia – jak tak to by było super.

Także, jeżeli się da to logistycznie ułożyć, czyli wziąłbyś Piotrek moje narty do środka samochodu (zmieszczą się bo już dłuższe w małych autach jeździły) i byśmy się dopasowali co do odjazdu – czy z Lublina czy też mogę np. dojechać do Biłgoraja – bym wcześniej Ci musiał dać narty i nie wiem jak tam busy często jadą – mogę pojechać też do Krakowa tanim busem – byłbym tam koło 2 w nocy i tam się umówić, ewentualnie na miejscu w terenach górskich.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2013, 14:27:51 wysłane przez Marcin K » Zapisane

Bo jeśli zadasz pytanie, uważaj: możesz usłyszeć odpowiedź. Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie!
AdamW
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #5 : 19 Grudzień 2013, 21:01:12 »

Ładnie, ładnie to już będzie ponad 20 osób, a może się jeszcze rozkręci.
Ja wybieram się samochodem tylko nie bardzo jeszcze wiem kiedy... Pewnie raczej wcześniej niż później i pewnie gdzieś po drodze będę błądził. W każdym razie wracam 1 stycznia i w obie strony mam 3 miejsca wolne [w tym 2 dla osób do 170 cm. wzrostu].
Anita
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #6 : 20 Grudzień 2013, 18:29:35 »

Ja jak najbardziej chciałabym być, aczkolwiek 31 pracuje do 20.00 wiec jeśli tylko bedzie polaczenie pomiedzy Krk- Rabka a potem do Ponic to wpadam na sylwestra.

"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać"
MarcinS
Administrator
obieżyświat

« Odpowiedz #7 : 21 Grudzień 2013, 00:13:18 »

Dojedź do Rabki a sylwester sam po Ciebie przyjdzie Mrugnięcie
MarcinS
Administrator
obieżyświat

« Odpowiedz #8 : 21 Grudzień 2013, 16:35:48 »

Pisał do mnie Łukasz Cz. w sprawie transportu. Łukasz się wybiera 29.12 i ma jeszcze 2 miejsca do Ponic i 3 z powrotem
« Ostatnia zmiana: 21 Grudzień 2013, 16:47:26 wysłane przez MarcinS » Zapisane
Nawojka89
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #9 : 21 Grudzień 2013, 20:02:22 »

To ja zgłaszam swoją kandydaturę;)) Bo jechać 27 to dla mnie za wcześnie, a 29 będzie perfect:) Zgłaszam się w obie strony
Małgosia
zielony

« Odpowiedz #10 : 21 Grudzień 2013, 21:16:45 »

Mi też pasuję 29-ty, więc chętnie skorzystam z transportu Łukasza, w obie strony :-)
agata
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #11 : 22 Grudzień 2013, 22:47:17 »

Ja po zapoznaniu się z ofertą Polskiego Busa będę jednak wracała z Łukaszem z wami do Lublina, więc w obie strony, ....przy czym mam ogromną prośbę byśmy dojechali do Lublina na 20.30 (21 z minutami mam ostatni przejazd nocny do pracy, nawet nie mówię o jakichś kąpielach a jedynie o wymianie ekwipunku). Dodam że komunikacja Krk-Waw jest już obstawiona, PKP również.

"A ja wolę na zielonej łące siedzieć niźli w szarym mieście, które głuche jest..."
MarcinS
Administrator
obieżyświat

« Odpowiedz #12 : 23 Grudzień 2013, 12:39:55 »

My wyjeżdżamy z Łukaszem o 8.00 29.12. Przejazd ok. 6 godzin więc szkołę powinniśmy mieć dostępną ok. 14 i tak się wstępnie umawiałem z dyrektorem szkoły.

Laptopa do muzyki bierze Paweł a głośniki Piotrek. Zabierzcie na pendrive-ie swoją muzykę którą chcecie usłyszeć. Nie ustalamy jednego konkretnego stylu.

Jeśli ktoś ma mapy okolic to proszę o wzięcie, wstępnie Piotrek mówił że ma mapę gorców. Z rabki jest blisko do zakopanego, czy okolic babiej góry więc nie musimy się ograniczać tylko do gorców Uśmiech

W szkole będziemy mieli dostępną małą salę gimanstyczną, na siatkę się nada Uśmiech

Dopytywałem się o warunki pogodowe, więc śniegu resztki, 8 stopni. Wyciąg i lodowisko działają i będą działać, natomiast na brodzenie w śniegu nie ma co liczyć Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2013, 14:05:01 wysłane przez MarcinS » Zapisane
AdamW
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #13 : 23 Grudzień 2013, 18:58:10 »

Ja wyjeżdżam w sobotę 28 grudnia, prawdopodobnie rano.
Jadą ze mną Ania W i Iza.
Z tego co się orientuję to tego dnia wyjeżdża też drugi samochód z ekipą. Jakieś pomysły na spędzenie tego dnia? Nocleg? Tak sobie myślę, że może wartałoby Orawę obaczyć albo tego dnia albo jakoś później?
Izka
Klubowicze
spacerowicz
*

« Odpowiedz #14 : 23 Grudzień 2013, 22:24:11 »

Czy znajdzie się jeszcze jakieś wolne miejsce na powrót do Lublina?
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: