Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
24 Październik 2017, 04:02:04

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
  Witam Szanowne Mimochodki oraz wszystkich zaprzyjaźnionych częściowo zmimochodkowanych.  
   Strona główna   Pomoc Szukaj Chat Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Impreza w chacie Andrzeja  (Przeczytany 2942 razy)
AdamW
Klubowicze
obieżyświat
*

« : 11 Styczeń 2012, 00:33:08 »

Pojawiały się 2 koncepcje, z których każda jest dobra;)
Jedna to wypad do chaty Andrzeja, druga to imprez tematyczna. Proponuję połączyć Mrugnięcie

Propozycja jest taka, coby wybrać się tam w terminie 10-12 lutego [do negocjacji]. Chata znajduje się kilka km od Modliborzyc w dosyć ciekawej okolicy.
Można będzie pochodzić, pobiegać na nartach [lub bez... Język], no i porobić coś ciekawego wieczorami. Różne były propozycje tej imprezy tematycznej - mi najbardziej spodobało się pieczenie placków, a w zasadzie z mojej strony konsumpcja tego co ktos upiecze Mrugnięcie
Ze swojej strony zobowiązuję się przeprowadzić małe warsztaty fotograficzne ze szczególnym zwróceniem uwagi na fotografię portretową. Zabieram oświetlenie, blendę itp. Wszystkie modelki mile widziane Mrugnięcie
Koszt imprezy --- znikomy  Uśmiech

Jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to pisać, deklarować, pytać!

A, zapomniałem dodać, że  Andrzej wie o tym pomyśle i nawet się zgodził [chyba z własnej woli]  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2012, 00:35:25 wysłane przez AdamW » Zapisane
andrzejkusy
domator
*

« Odpowiedz #1 : 11 Styczeń 2012, 22:22:26 »

witam Ktokolwiek
Proponowane imprezy to dobry pomysl, fajnie się spotkać, i coś porobić  i pogadać, i potańczyć w stodole, poza tym jest gdzie liznac troche ruchu i przestrzeni, świetna inicjatywa Adam i  zglaszam udział Duży uśmiech
Pozdrawiam Ktokolwiek
andrzej
Ania
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #2 : 23 Styczeń 2012, 08:40:07 »

Jak tylko czas, zdrówko i kiesa pozwolą ja chętnie przybędę ;-)
Ulaa
zielony

« Odpowiedz #3 : 01 Luty 2012, 15:02:53 »

Przyjedziemy, czekamy na bliższe info, wezmę gitarę Mrugnięcie
AdamW
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #4 : 02 Luty 2012, 14:58:34 »

Deklarujcie się, deklarujcie bo w klubie wszyscy się wybierają, a na forumie mało kto się zapisał Mrugnięcie

Powoli trzeba też jakoś transport organizować.
kertoip_90
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #5 : 02 Luty 2012, 15:04:02 »

Ja postaram się być, ale muszę w niedziele już być w Lublinie. A jadę stopem, kto chce jechać stopem, pisać na prv, można się podzielić na kilka grup w razie czego - daleko nie jest - i potem, przejść wspólnie na miejsce

Lubię iść na azymunt Mrugnięcie
Anna B
Klubowicze
spacerowicz
*

« Odpowiedz #6 : 02 Luty 2012, 15:10:48 »

Ja też przyjadę:). I mogę wziąc ze sobą taki mały zestaw do czekoladowego fondue:)
AdamW
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #7 : 02 Luty 2012, 15:19:30 »

A ja mogę wziąć piekarnik elektryczny do placków Uśmiech
Nie wszyscy wiedzą, ale pojawiła się zaskakująco duża grupa osób, które chcą na tym wyjeździe piec placki. Ja chętnie pomogę - w konsumpcji Uśmiech
Marcin K
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #8 : 02 Luty 2012, 15:26:49 »

Można by pojechać szynobusem do Lipy, albo Zaklikowa i przejść się lasami janowskimi (piechota lub biegówki), z Lipy do Janowa (wł. Szklarni) prowadzi szlak partyzancki. Szynobus jest o 6:39 dojeżdża o 8:16, cena 17.50. Albo pojechać do Janowa Lubelskiego busem, tam połazić, cena 14 zł. Możliwe również inne krótsze opcje. Ktoś jest chętny na spacer?

Bo jeśli zadasz pytanie, uważaj: możesz usłyszeć odpowiedź. Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie!
andrzejkusy
domator
*

« Odpowiedz #9 : 02 Luty 2012, 16:22:12 »

Witam ktokolwiek
oho o!, jest odzew, super, nabieramy szybkości..
Ja jadę do chatki w piątek, samochodem, wiec mogę zabrać kilka osób i jakieś manele, pomysł Marcina K. super, ja jednak poczuwam się do gospodarskich obowiązków i pojadę na miejsce trochę przygotować. poza tym mogę zawsze wyjechać po kogoś do Modliborzyc,.
Ula prosiła o jakieś szczegóły, myślę ze po wtorkowym spotkanie dopiero opiszemy jakieś konkreciki co i jak..
andrzej
Mouser
Klubowicze
obieżyświat
*

Fly so far before you die

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 02 Luty 2012, 17:03:44 »

ktoś wywalił mojego posta ... tak wiec jeszcze raz sie zapytam:

czy wyjazd jest w ten weekend czy następny ?

(\(\
(>'.')
(~(")(")
Mouser

" Mouser, to taki człowiek, który jak chce zrobić coś dobrego, to zrobi, nie patrząc na ofiary i zniszczenia."
Anna B
Klubowicze
spacerowicz
*

« Odpowiedz #11 : 02 Luty 2012, 17:13:25 »

W następny: 10-12 luty:).
MarcinS
Administrator
obieżyświat

« Odpowiedz #12 : 02 Luty 2012, 19:08:59 »

Ja także planuję się pojawić z ciepłym klimatem a jak wyjdą - choć u mnie to loteria z ujemną wartością oczekiwaną Język - to i z ciastkami.

Marcin czy masz na myśli szlak zółty Batorz - Porytowe Wzgórze ? Jak by coś to jest taki i przechodzi przez Wierzchowiska oraz Janów Lublelski Uśmiech od Janowa do Wierzkowisk tym szlakiem jest ok 12 km
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2012, 19:13:53 wysłane przez MarcinS » Zapisane
Marcin K
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #13 : 03 Luty 2012, 07:32:55 »

Miałem na myśli szlak puszczański
Lipa - Siembidy (8 km) - Gwizdów -Łążek Ordynacki (20 km) - Szklarnia (31 km) - Porytowe Wzgórze - Ujście (44 km). Znaki czerwone.

http://turystyka.powiatjanowski.pl/szlaki_piesze_p_924.html

dojść tylko do Szklarni (31), a potem dalej do Andrzeja + jakieś 10 km, czyli łącznie 40 km.

Generalnie każdy szlak jest dobry i można ustalić np. we wtorek, który wybrać. Tak, żeby sobie pospacerować, a nie siedzieć na miejscu przez 2 dni.

Szlak  Batorz - Janów Lubelski nie przechodzi przez lasy janowskie i nie ma dobrego połączenia komunikacyjnego do Batorza, trzeba by do Sulowa podjechać szynobusem i stąd zacząć do Batorza i dalej do Janowa, ewentualnie krócej bez janowa prosto do Andrzeja.

Szlak najkrótszy to pojechać busem do Janowa Lubelskiego, napić się piwa janowskiego i przejść 10 km.

Jest też opcja szynobusem do Zaklikowa i dalej skrajem lasu, albo do Kraśnika.

Bo jeśli zadasz pytanie, uważaj: możesz usłyszeć odpowiedź. Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie!
Lidia
domator
*

« Odpowiedz #14 : 03 Luty 2012, 13:33:33 »

Witajcie,

Ja także bardzo(!) chętnie bym przyjechała. I zabrała jeszcze jedną osobę.
Nawet nie wyobrażacie sobie, jak chciałam się gdzieś z Wami w najbliższym czasie wybrać. Gdzie by to nie było.

Więc jednoznacznie, proszę mnie uwzględnić + jedna osoba. Spodoba Wam się; ).
Mogę przyjechać wcześniej, tj. rozumiem w piątek i np. pomóc organizacyjnie, jeśli takowe jest potrzebne, bądź i nie, a po prostu, poumilać czas biesiadnikom.

Gdyby co, proszę o wskazówki
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: