Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
24 Październik 2017, 04:01:20

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
  Witam Szanowne Mimochodki oraz wszystkich zaprzyjaźnionych częściowo zmimochodkowanych.  
   Strona główna   Pomoc Szukaj Chat Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SYLWESTER 2009/2010  (Przeczytany 9030 razy)
agata
Klubowicze
obieżyświat
*

« : 04 Grudzień 2009, 13:59:34 »

Witam

po dłuuugich telefonach udało się zaklepać szkołę w świetnej lokalizacji, w "centrum" Beskidu Sądeckiego w Muszynie

nocleg:
adres: SP nr 2 przy ul. Kosciuszki, Muszyna
cena 30zł za nocleg z mediami w cenie (w tym sezonie trudno o zgodę, a kwatery co zazwyczaj są po 20-30zł podwyzszają cenę na ten okres, więc i tak jest taniej)
warunki: dostęp do kuchni, łóżka
termin: przyjeżdżamy 30go grudnia na noc 30/31 a wracamy w niedzielę 3go stycznia, wychodzą 4 noce

dojazd:
a) autobusami
Lublin - Nowy Sącz,
firma BP Tour, odjazd z PKSu codziennie o 5:25 i 16:30, cena ok 25-30zł
http://bptour.pl/index.php?page=rozklady_5
na tej trasie kursują także busy Jump Express o godz 6:00 i 14:30
Nowy Sącz - Muszyna
 z PKSu w Nowym Sączu często odjeżdżają busy w te okolice w granicach 10zł (do Rytra płaciłam 3zł)
bedzie problem jedynie z dojazdem o 22:10 kiedy to dopiero dociera bus z Lublina ten o 16.30

powrót
tak samo, z tymże busy BP Tour (nie wiem jak Jump Express) nie kursują 1 stycznia w pt, m.in. dlatego planowany powrót w niedzielę.
Mam zapisane numery info i rezerwacyjne do tych busów, to kto się będzie którym kursem wybierał to niech da znać to zaklepiemy liczbę miejsc.

b) Dojazd PKP jest bez sensu bo propzycje pkp są takie:
1) jazda na 3 przesiadki z kilku godz oczekiwaniem na stacjach, kilkanaście godzin
2) trasa przez Krakow, 1 przesiadka, kilkanascie godzin, wieksze koszty
3) trasa przez...Warszawę...bez komentarza Język

c) Dojazd samochodami
Łukasz eS. Uśmiech policzył, że tyle km do Muszyny na 5 os. wyjdzie 55zł od osoby w dwie strony.... to ja myślę, że większość z nas dobierze się w grupy samochodowe zapewne....jak praktyka pokazuje Uśmiech

Atrakcje okolic Muszyny:
1. g. Jaworzyna Krynicka
2. Pasmo Leluchowskie, zapomniane a ciekawe: 2 cerkwie w Leluchowie i Wojkowej
3. Przejscie graniczne w Leluchowie
4. g. Pusta Wielka i pasmo Łabowej (dalej)
5. spacer po Krynicy Gorskiej
6. sama Muszyna też jest ladna Uśmiech (rynek, zameczek z panoramą na miasteczko)
7. stoki narciarskie okolic: Wierchomla Wielka, Słotwiny, Jaworzyna Krynicka, Tylicz, czy są chętni na narty....oprócz mnie? (poszukam jeszcze oferty stoków narciarskich jeśli ktoś ma ochotę szusować)

Podsumowanie kosztów:
120 zł noclegi (jeśli wszystkie 4)
60-80zł dojazd w zal od środka transportu
10zł wpisowego (pokrycie kosztów organizacji i ew. uszkodzeń sprzetu szkolnego)
+wyżywienie
+ ew. jakieś przejazdy i atrakcje na miejscu

Inne:
Co robimy w wieczor sylwestrowy? o północy wyjdziemy  z szampanem, a do północy.... czekam na sugestie Chichot
Niedziela rano - sprzątanie szkoły, proszę się nie wykręcać, to nic strasnego Chichot

Czekam na zgłoszenia
sms 0-603-811-353 (bo nie zawsze mogę odebrać i natychmiast zapisać)
gg 1754720
mail: agata.biedacha@gmail.com

« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień 2009, 18:11:02 wysłane przez agata » Zapisane

"A ja wolę na zielonej łące siedzieć niźli w szarym mieście, które głuche jest..."
cabanek
obieżyświat

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 06 Grudzień 2009, 18:06:43 »

nam się pomysł podoba Chichot

Lubię życie ekstremalne,
innej drogi już nie widzę
Ja tę Chatkę kocham strasznie
i tej Chatki nienawidzę!

Klub Turystyki Kwalifikowanej "Morena"
www.ktkmorena.pl
Poziomka
Gość
« Odpowiedz #2 : 07 Grudzień 2009, 21:15:15 »

Agata- świetna robota! Szok

Ja się oczywiście piszę Chichot

P.S. Chętnie doczepię się także do jakiejś grupy samochodowej Mrugnięcie
cabanek
obieżyświat

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 09 Grudzień 2009, 16:14:00 »

P.S. Chętnie doczepię się także do jakiejś grupy samochodowej Mrugnięcie

Przecież miałaś przyjechać dzień wcześniej do Nas? Uśmiech

A więc Agato, Jelenia Góra na dzień dzisiejszy zgłasza przyjazd 5-6 osób (z przełożeniem na 6). Będziemy w Muszynie 30 a wyjedziemy 2 grudnia.

Pozdrawiamy Uśmiech

Lubię życie ekstremalne,
i tej Chatki nienawidzę!

www.ktkmorena.pl
Poziomka
Gość
« Odpowiedz #4 : 09 Grudzień 2009, 19:34:02 »

Przecież miałaś przyjechać dzień wcześniej do Nas? Uśmiech

Taki jest plan Spoko

Ale na wszelki wielki chciałabym mieć rozeznanie z kim ewentualnie mogłabym wrócić Mrugnięcie
agata
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #5 : 09 Grudzień 2009, 19:39:35 »

Cieszę się, że grono zainteresowanych się powiększa (nie tylko na forum)  Duży uśmiech
Na noc sylwestrową proponuję wspólny motyw. Możemy także zrobić bal przebierańców Uśmiech dzięki pomysłowości Mimochodkow, jestem przekonana, że będzie wesoło.
Czy są osoby, które mają ochotę potańczyć? (bo trzebaby wtedy nagłosnienie zorganizować)
Inne propozycje proszę tu wpisywać Duży uśmiech w temacie.

Oto linki do stoków narciarskich dla tych co zgłosili zainteresowanie
Jaworzyna Krynicka
http://www.jaworzynakrynicka.pl/stacja/index.php5
Wierchomla
http://www.wierchomla.com.pl/wyciagi.html,240
Słotwiny
http://www.cnazoty.pl/index_zima.php

Osoby chętne na Sylwestra proszę o wpłacenie 40zł do 15go grudnia (Wigilia Mimochodka). To kwota pokrywajaca wpisowe 10zł zaledwie jeden nocleg, a pozwoli mi zorientować się w faktycznej liczbie chętnych,... żeby potem się nie okazało, że odmawiałam z powodu braku miejsc, a na miejsce jedzie kilka osób. Jak ktoś nie może przyjść lub nie bedzie miał pieniędzy w podanym terminie, to też niech da znać, umówimy się inaczej, no problemo. W przypadku rezygnacji wpisowe (10zł) nie będzie zwracane.

« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2009, 19:41:31 wysłane przez agata » Zapisane

"A ja wolę na zielonej łące siedzieć niźli w szarym mieście, które głuche jest..."
cabanek
obieżyświat

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 09 Grudzień 2009, 19:51:14 »

a można jakiś numer konta, bo chyba nie przyjdę na Wigilię Mimochodkową Chichot

a tak a pro po to wiecie kto będzie gwiazdą sylwestra na Muszyniańskim (chyba tak to się pisze) rynku?   .... LOMBARD i zagrają o 22:30 Chichot a jako ich support wystąpią lokalne zespoły ludowe Chichot
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2009, 20:28:31 wysłane przez cabanek » Zapisane

Lubię życie ekstremalne,
i tej Chatki nienawidzę!

www.ktkmorena.pl
agata
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #7 : 16 Grudzień 2009, 09:45:57 »

Witam, dzwoniłam jeszcze raz do Pani z tymi pytaniami co się urodziły, oto kolejne informacje i odpowiedzi na Wasze pytania:

1. Na miejscu są łóżka, które mozna podobno dowolnie przenosić pomiedzy pokojami. Także jesli ktoś pragnie spokoju i osobności, to wydzielimy pokoje małżeńskie etc Język (bez obrazy), na pewno zwrocę na to uwagę delikatnie sugerując rozmieszczenie i mam nadzieję, ze nikt sie nie poczuje urazony.
2. Szkoła ma wydzieloną część sypialną od dydaktycznej, innymi słowy, jest przygotowana na przyjmowanie takich grup
3. Są prysznice, ich udostępniona liczba będzie wprost proporcjonalna do naszej liczebności Mrugnięcie
4. Dostaniemy udostepnioną MAŁĄ SALKĘ gimnastyczną (ja pytałam o taką salkę lub swetlicę). Tą salke planuje przeznaczyć na granie na gitarze, granie w piłkę, jakieś tańce sylwestrowe, a NIE na spanie. Chodzi o to, by oddzielić bawiących się od chcących spać.
5. Każdego dnia idziemy gdzieś w góry/na stok. (Nie ma tak, że ktoś zostaje w szkole, żeby dokończyć libację). Każdy program ustala sobie SAM, choć zakladam, ze w góry będziemy wychodzić w jakichś większych grupach. Co można zobaczyć w okolicach (szlaki, góry, etc.) napisałam kilka postów wyżej. Służę także swoją mapą i radą (jako, ze znam trochę te okolice), jak nie będzie mi z kim szusować, to sama się wybiorę w góry Uśmiech
6. Osoby, ktore nie wpłaciły a chcą mieć pewność, że jadą proszę o wpłacenie 40zł (10zł wpisowego + 30zł za pierwszy nocleg). Podaję swój nr konta (bo Mimochodek jeszcze nie posiada):

Agata Biedacha
ul. Wileńska 15/4
Bank Pekao S.A    (żuberek jakby co)
84-1240-1503-1111-0000-1747-6548
w tytule: za kogo (ilość osób) i że chodzi o Sylwestra Język

7. Osoby które się zapisuję proszę także o wstępną deklarację, czy jadą własnym samochodem i mają (ile) miejsca wolne w samochodzie, czy też nie mają swoich czterech kółek i bardzo chceliby sie przyłaczyć do jakiejś ekipy. W miarę możliwosci i napływu informacji będę sie starała koordynować tą sprawę.
8. Nadal czekam na pomysł na motyw Sylwestrowy, (bardzo mi się podobały tańce jak u Jelonkow rok temu), w tej kwestii czekam na Waszą inicjatywę. Niemniej jednak tj w poprzednich latach, z szampanem wyjdziemy gdzieś na okoliczną górkę Uśmiech

To tyle na razie Uśmiech
Na razie tez są jeszcze miejsca wiec zapraszam niezdecydowanych zanim się skończą Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 16 Grudzień 2009, 09:48:37 wysłane przez agata » Zapisane

Tomasz Duda
Administrator
obieżyświat

« Odpowiedz #8 : 17 Grudzień 2009, 23:21:21 »

Na ta chwile będę chyba jechał z Pawłem jeśli wszystko ułoży się pomyślnie.

Mundek
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #9 : 25 Grudzień 2009, 16:09:22 »

Jesli ktos nie ma jeszcze jak jechac z Lublina, to informuje ze mam 3 wolne miejsca w aucie. Jade 30 grudnia w miare rano tzn. przed poludniem powinienem wyjechac;) GG do mnie 4381105
Poziomka
Gość
« Odpowiedz #10 : 27 Grudzień 2009, 12:19:28 »

Czy został ustalony jakiś motyw sylwestrowy?
Anika
autostopowicz

« Odpowiedz #11 : 27 Grudzień 2009, 18:29:42 »

Chyba sami mamy go ustalić Mrugnięcie
Ja podtrzymuje propozycję Agaty odnośnie motywu "tanecznego"

Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia.
agata
Klubowicze
obieżyświat
*

« Odpowiedz #12 : 27 Grudzień 2009, 18:39:23 »

Witam ponownie Uśmiech

Tym razem w sprawie MOTYWU SYLWESTROWEGO i sprzętu:

Oto propozycje mna motyw sylwestrowy:
1) Strój dowolny, jako obowiazujący dodatek do stroju czapeczka pajaca (mała, kolorowa, na gumce), łatwo dostępna wśrod gadżetow sylwestrowych we wszelkichkioskach, hipermarketach etc.

2) Bal przebierańców - mimo iż mało czasu, to można coś smiesznego wymyśleć, chociażby kowboj, kotek, królewna, może jakiś polityk lub inna znana osobistość Uśmiech etc. i tu będzie konkurs na najbardziej oryginalny pomysł Uśmiech

3) Kicz czyli lata 80te, ubiór w adekwatnym stylu Mrugnięcie

4) Bal...czyli dziewczyny w sukienkach koktailowych lub spódnicach, a chłopaki w koszulach mniej lub bardziej eleganckich.

Oczekuję konkretnych wypowiedzi tu na forum w kwestii Waszych preferencji, bo muszę zadecydować i dać cynk w takim czasie, żeby wszyscy zdążyli się przygotować.

Muzyka:
Dorotkę poprosiłam o laptopa, a Zbyszek zaoferował się, że weźmie głośniki. Jednakże trzeba to dograć nie tylko w kwestii kompatybilnosci, ale również wesprzeć TE osoby, może ktoś jeszcze ma ochotę podzielić się swoim sprzętem i fonoteką, a przede wszystkim doświadczeniem w sprawach technicznych, bo nie jestem w tym mocna.

POTRZEBUJEMY na miejscu także DJ'a - czekam na zgłoszenia chętnych, w przeciwnym razie wyznaczę chętnego Język

No i...jakiej muzyki chcecie słuchać?
Ja wezmę muzykę do tańców latynoamerykańskich (rytmiczna, taneczna), może jeszcze cos znajdę, ale nie mam nic jazzowego ani innych stylow, a zmierzam, do tego, że:
NIECH KAŻDY WEŹMIE jakąś muzykę, jakiej chciałby słuchać. Nie obiecam, że ze wszystkiego się uda skorzystać, ale zawsze to każdy znajdzie coś dla siebie. Nośniki radzę podpisać, co by uniknąć chaosu, a fonoteką będzie zarządzał ww DJ Uśmiech

Apropos muzyki, kto zabiera gitarę?

Sprzęt, jako, ze będziemy dysponować małą sala gimnastyczną, przydatne będą piłki, bierzemy klubowe piłki do siatkówki i piłki nożnek, przydałaby się pompka bo ja mam jeszcze do kosza (flaka).
Kto ma i może wziąźć pompkę do piłek?
Kto ma i moze wziąźć jakąś fachową lub prowizoryczną siatkę do siatkówki?

OCZEKUJĘ w wątku odpowiedzi na moje pytania, to zdecydowanie ułatwi nam komunikację i organizację Duży uśmiech

cabanek
obieżyświat

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 28 Grudzień 2009, 18:09:10 »

nas z jeleniej będzie 6 osób tak jak pisałem wyżej. Ponieważ my będziemy już na miejscu 29 i planujemy sobie połazić po górkach z noclegiem w schroniskach, to nie wiemy jeszcze czy do Muszyny dotrzemy 30 czy też 31 grudnia. Damy jeszcze znać jutro wieczorem. Natomiast zostajemy do 2 grudnia.
Co do spraw organizacyjnych, to ja również będę miał laptopa i wezmę składankę sylwestrową z zeszłego roku.

Pozdrawiam i do zobaczenia Uśmiech

Lubię życie ekstremalne,
i tej Chatki nienawidzę!

www.ktkmorena.pl
Poziomka
Gość
« Odpowiedz #14 : 28 Grudzień 2009, 19:33:03 »

Jeśli chodzi o motyw to wydaje mi się, że dziś to już trochę za późno żeby coś wymyślać Niezdecydowany Chyba pozostają nam czapeczki Język Noi oczywiście tańce Chichot

kto zabiera gitarę?
Prawdopodobnie wezmę gitarę Doroty (albo ona sama ją weźmie Mrugnięcie
nie wiemy jeszcze czy do Muszyny dotrzemy 30 czy też 31 grudnia.
Nie wymyślać tylko przybyć jak wszyscy 30-go Z politowaniem
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: