Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
18 Listopad 2018, 22:21:14

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
  Witam Szanowne Mimochodki oraz wszystkich zaprzyjaźnionych częściowo zmimochodkowanych.  
   Strona główna   Pomoc Szukaj Chat Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rajd Jesienny 2007  (Przeczytany 6127 razy)
Jac.
Administrator
obieżyświat

« : 22 Październik 2007, 11:04:19 »

Nadeszła jesień, a jak powszechnie wiadomo wiąże się to z Rajdem Jesiennym.

W tym roku:
Startujemy w nocy 8/9 XI(czwartek/piątek) i wracamy 11 XI wieczorem(niedziela), a w obie strony podróżujemy autokarem.

Trzy trasy:

1. Gorczańska (prowadzący- Michał Stępień): ( z powodu wyczerpania miejsc na trasie - lista zamknięta .. )
Lubomierz - Kudłoń - Przeł. Borek - Turbacz (nocleg-22zł) - Przeł. Knurowska - Lubań - Krościenko

2. Sądecka (prowadzący - Jarek Myśliwiec):
Rytro - Niemcowa - Wielki Rogacz - Jaworki - Wąwóz Homole - schronisko pod Durbaszką (nocleg-15zł) - Szafranówka - Szczawnica - Dzwonkówka - Krościenko

3. Wyspowa (prowadzący - Jacek Rojek):
Białe(miejsce na trasie 968 pomiędzy Szczawą a Rzekami) - Krzystonów - Mogielica - Zbludza - Kamienica (nocleg) - Goły Wierch - Rzeka - Jaworzynka - Dzwonkówka - Krościenko

Noc z 10 na 11 jest to czas wspólnego noclegu wszystkich 3 tras w Krościenku nad Dunajcem, będzie się działo.

11 XI w niedzielę wszystkie trasy dzielnie ruszają w Pieniny: na Sokolicę i Trzy Korony, po południu przybywa po nas autokar i wracamy do Lublina odprężeni i naładowani górską energią:)

Koszty: Rajd jest imprezą przede wszystkim studencką, więc ściągamy je jak najniżej w dół:
przejazd: około 70zł zależnie od ilości uczestników(wahanie w granicy kilku złotych)
noclegi(dwa noclegi, dokładny koszt zależny od trasy, w sumie około 40zł)
wpisowe 10zł(członkowie Mimochodka nie płacą)
Pożywienie i ubezpieczenie we własnym zakresie
Podsumowując: 120-130zł.

Dla kogo jest ta impreza?

Dla Każdego kto lubi góry, bądź chce sprawdzić czy je lubi, bo jeszcze w nich nie był.
W dzień góry mijane pod butami, wokół góry i góry, czasem chmury.
Wieczorem kubek gorącej herbaty, gitara, mnóstwo ciekawych ludzi, klimat studenckiego rajdu!
Nie musisz jednak być studentem, żeby wziąć w niej udział: bardzo mile widziani przedstawiciele młodszych/starszych roczników!

Co trzeba wziąć: wygodne buty oraz buty na zmianę w kwaterach, plecak w którym zmieści się cały nasz ekwipunek, śpiwór, karimata, naczynia na jedzenie i napitek, sztućce, coś od deszczu, ciepłe ubrania w tym czapka i rękawiczki(może być chłodno zwłaszcza nocami), wodę/sok, mnóstwo dobrego humoru!
Co warto wziąć: coś słodkiego/pożywnego do przegryzienia podczas wędrówki, instrumenty muzyczne wszelakiej maści i wszystkie inne rzeczy, które uważamy, że się przydadzą.
Kogo warto wyciągnąć na rajd: przyjaciół, kolegów, znajomych, rodzinę itd.

Zapisy na rajd:
 * Podczas pokazu slajdów: 24 i 25 październik - środa(19-21), czwartek - czwartek(18-20), aula A wydziału chemii UMCS.
 * Zapisy w holu ACK "Chatka Żaka"  29-30 X w godzinach 17-20.

Podczas zapisów zbieramy pieniądze za przejazd(70 zł) oraz wpisowe(10zł - Członkowie Klubu zwolnieni), łącznie: 80zł.

Więcej informacji:
w odpowiedzi na pytania na tym forum i
pod nr telefonów Kierowników poszczególnych tras:
Michał Stępień: michal.mds@gmail.com, gg: 7801283 lub sms na nr +420 733211540 ( uwaga - nr zagraniczny )
Jarek Myśliwiec: 501 774 935
Jacek Rojek: 504 859 147
oraz w siedzibie Mimochodka: podziemia DS Ikar, wejście od strony Głębokiej - po boku budynku, wtorki od 20.

Zapraszam gorąco!!!

Pozdrowisko
Luzyn
spacerowicz
**

Łužin z bažin

« Odpowiedz #1 : 22 Październik 2007, 18:45:05 »

co tu taka cisza?! gdzie ta euforia?!  :shock:

Jelenia Góra, jak zwykle stawi się na starcie. Oczywiście idziemy trasą z Michałem, ale z Jarkiem i Jackiem również zapowiada się wesoło Chichot

Jedynie mam zastrzeżenia do prowadzenia trasy przez Lubań... wciąż mam traumę na dźwięk tej nazwy Chichot

misiek
autostopowicz

nic co górskie nie jest mi obce

« Odpowiedz #2 : 22 Październik 2007, 20:55:22 »

jak Opatrzność i SZEF pozwoli to się zjawię - najchętniej do Michała razem z Jelonkami Uśmiech

na wygnaniu w Pyrlandii - praca www.wizartreklama.com.pl
Gosia
obieżyświat

« Odpowiedz #3 : 22 Październik 2007, 22:11:56 »

He, he :-) W Gorcach i Wyspowym śnieg po łydki :-P
Jac.
Administrator
obieżyświat

« Odpowiedz #4 : 22 Październik 2007, 23:14:34 »

Czeszę się Łużynie, że nadlecicie tłumnie:)
Śnieg... technika idzie do przodu, każdy z Prowadzących zostanie wyposażony w dmuchawę rozpuszczającą śnieg przed wędrowcami, tak jest!:P
Gosia
obieżyświat

« Odpowiedz #5 : 22 Październik 2007, 23:39:24 »

No ba :-) Mamy przecież zaprawę sprzed roku :-) W tym roku nie ma standardowej trasy HC, bo... wszsytkie trasy będą HC :-P Choć coś mi się czuje że się do tego czasu śnieg się rozpuści i będzie śliczny, ciepły jesienny weekend.
katarzynka
obieżyświat

« Odpowiedz #6 : 24 Październik 2007, 09:38:38 »

Wczoraj ustaliliśmy z Michałem, że do Turbacza ja poprowadzę, a on dotrze do nas w schronisku. W razie jakichkolwiek pytań piszcie gg: 6032638.

Kilka dni temu zaklepałam na Turbaczu noclegi w 12 - 13 osobowych salach. Już wtedy padał tam śnieg. Może być ciekawie przekopywać się w sobotę po kolana w śniegu z Turbacza do Krościenka...

Do ekipy z Jeleniej - na Lubaniu nadal nie ma sklepu, McDonalds'a ani bankomatu Mrugnięcie

"Bo droga jest celem..."
krysia
spacerowicz
**

« Odpowiedz #7 : 24 Październik 2007, 10:09:15 »

nio dotarlam na to forum, witam serdecznie, Gosie mialam przyjemnosc poznac w zeszlym roku w Chatce Puchatka;-))
tak czy siak wracajac do tematu-ja chce do Was;-))))moj komp to zlom, kupa linkow sie nie otwiera bo brak czegos tam...Chcialabym sie zapisac na te trase w Gorce o ile wyjazd jest w sensownych godzinach, bo noc dluga...tzn nie wiem czy zdaze dojechac z Olsztyna, bo w czwartek musze byc niestety w pracy.
To do kogo mam pisac?;-)))
z gory sorki za zasmiecanie;-))))ja nowa;-))))
Jac.
Administrator
obieżyświat

« Odpowiedz #8 : 24 Październik 2007, 12:53:40 »

Witay Krysiu. to świetnie, że piszesz;)
wyjazd w nocy z czwartku na piątek po północy, mam nadzieję, że pora będzie dla Ciebie dogodna, poza tym co by raźniej było na rajd śmiało zabierz ze sobą znajomych:]
możesz pisać do Michała Stępnia, czyli Kierownika trasy na Gorce lub do mnie(Jacek Rojek), proszę napisz mi maila na jjacek_rojek(at)tlen.pl co by dograć temat wpłaty wpisowego i opłaty za autokar - chyba, że będziesz miała fizyczną możliwość przybyć na slajdowiska/zapisy to zapraszamy:)

pozdrowisko
Gosia
obieżyświat

« Odpowiedz #9 : 24 Październik 2007, 13:14:06 »

Hej Krysiu :-) Jak miło Cię widzieć na tym forum :-) Zapraszamy serdecznie na rajd.

Skoro masz problem z wyszukiwaniem z powodu kompa to cosik dla Ciebie znalazłam:

Z Olsztyna masz pociąg:

Olsztyn Gł 17:07
Przesiadka Warszawa Wsch 20:31/21:47 (tu polecam w przesiadkę na busa które odjeżdżają co około 20 minut tuż obok dworca i jesteś godzinkę wcześniej w Lublinie, info poniżej)
Lublin 00:18
(oba pociągi są pospieszne)

Jeśli chcesz być najszybciej, to w Wawce przesiądź się na busa (odjeźdźają z ul. Jana Pawła II - to na piechotkę 5 min od Dworca Centralnego) - np. jest bus o 21szej (w Lublinie będzie zapewne tuż po 23ciej - możesz wysiąść sobie bliżej miejsca zbiórki niż byś miała z PKP). Ten bus co jest o 21szej podstawia firma Antrans - najlepiej sobie zaklepać miejsce telefonicznie: 501-313-691.

Zbiórka z tego co się orientuję będzie zaraz po północy lub o północy więc busem powinno być bez pośpiechu, pociągiem raczej na styk :-)

Trzymaj się cieplutko i wybieraj traskę :-)
Gosia
krysia
spacerowicz
**

« Odpowiedz #10 : 24 Październik 2007, 13:49:08 »

ooo dzieki!!!super.
Ja bym chyba numer 1 chciala, a Ty ktora idziesz???i czy ja dobrze rozumiem?one i tak sie w sobote schodza w jednym punkcie?
2ka niekoniecznie, bo dopiero stamtad co wrocilam i mialam takie obrazki:-))
Gosia
obieżyświat

« Odpowiedz #11 : 24 Październik 2007, 14:02:15 »

A trasę numer 1 bardzo Ci polecam nie tylko ze względu na trasę lecz również na świetne towarzystwo (mówię jak na razie o tych osobach które wiem że jadą) :-)
Najlepiej kontaktuj się bezpośrednio z Michałem to dostaniesz wyczerpujące informacje na temat trasy. Dla wygody kopiuję Ci dane do Michała z poniższego posta (Michał Stępień: michal.mds@gmail.com, gg: 7801283 lub sms na nr +420 733211540 ( uwaga - nr zagraniczny ) ).

Trasy schodzą się w jednym punkcie na ostatni nocleg i ostatni dzień w górach, poza tym dojazd i powrót jest wspólny. Osobno trasami są 2 dni marszu i jeden nocleg.

Ja niestety nie bede na tym rajdzie bo jadę sobie na południe Europy w tym czasie ;-)

A - i zapraszam do działu 'Forum klubowe', w temacie 'Kto jest kto' napisz cosik o sobie.
krysia
spacerowicz
**

« Odpowiedz #12 : 24 Październik 2007, 14:05:01 »

OK dzieki, to jutro juz.
To szkoda, ze Ciebie nie bedzie, ale i tak pewnie w fajne miejsca jedziesz. i cieple!!!hahaha , bo ja to jak ptak powinnam odlatywac na zime, ewentualnie moge jeszcze zasypiac w sen zimowy- ta druga opcja nawet nie wiem czy nie ciekawsza  :lol:
katarzynka
obieżyświat

« Odpowiedz #13 : 26 Październik 2007, 09:31:44 »

Wczoraj tak hobbistycznie policzyłam kilometry na trasie gorczańskiej.
Dzień pierwszy: Lubomierz - Kudłoń - Turbacz = 12 km.
Dzień drugi: Turbacz - Przeł. Knurowska - Lubań - Krościenko = 30 km.
Mam nadzieje, że nie będzie za dużo śniegu... Uśmiech

"Bo droga jest celem..."
Michał :o)
obieżyświat

« Odpowiedz #14 : 26 Październik 2007, 16:43:30 »

Kto da radę, jak nie my  Mrugnięcie

ps: Jak możecie, to przysyłajcie mi na gg info chętnych wpisanych/zapisanych na listę na nasza trasę - ja bede wysyłał do Was info o tych, co zgłosili się bezposrednio do mnie.
Jest to koniecznie ze względu na to, ze listy na trasę Gorczańską sa dwie - jedna u Was, druga u mnie - i powinny być jednakowe Mrugnięcie

szablon listy wysłałem na maila Poziomce - górna tabelka dla jadacych z Lublina, dolna dla dojeżdżajacych we własnym zakresie ( np. Jelonki albo ja  Mrugnięcie  )

dę sobie drogą taką ...

gg. 7801283
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: